#1 2013-11-11 18:54:03

tusia

nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 3
Punktów :   

Kilka słów o mnie

Cześć mam na imię Natalia mam 16 lat.
Mam wzrostu 170
Najwięcej ważyłam 82kg
Teraz ważę 64kg
Moja celowa waga to 50kg
Jestem w początkowej fazie Pro-ana więc moje doświadczenie jest małe, odchudzam się około pól roku.
Stosuje głodówkę i wymiotuje i od czasu do czasu ćwiczę.
Potrzebuję wsparcia, którego w realnym życiu nie mam, potrzebuję również motywacji itp.
Zaoferować dla forum mogę tego co ja sama oczekuje od forum, ale nie tylko.
No forum postaram się wchodzić jak najczęściej będzie to możliwe.
Chcę schudnąć, gdyż od dziecka zemnie się rówieśnicy i nie tylko oni wyśmiewali do tej pory tak jest i nie tylko, ale nie będę się rozpisywać .
Dla wymarzonej wagi zrobię wszystko chociaż zdarzają mi się wpadki i jest mi bardzo trudno schudnąć.

Offline

 

#2 2013-11-12 15:18:42

 Ajlovjuswety

#50#

Call me!
Skąd: Niemcy.
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 78
Punktów :   
WIEK: 13
WZROST: 165
WAGA - BMI (aktualne): 22.04 - 60kg
WAGA - BMI (docelowe): 16.90 - 46kg

Re: Kilka słów o mnie

Bardzo ladnie napisalas.. aczkolwiek czegos mi brakuje. Nie wiem wlasciwie czego.. ech.
Wlasciwie zastanawialam sie co masz na mysli 'potrzebuje rowniez motywacji'. My cie mozemy wesprzec i wg.. Aczkolwiek motywacje, powinnas znalesc sama :>

Ja jestem bezstronna, (Musisz troszke poczekac gdyz wszystko zalezy od Administratorki a w tym momencie jej nie ma )


Nic nie smakuje tak dobrze jak bycie szczupłym.

Offline

 

#3 2013-11-12 18:47:22

tusia

nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kilka słów o mnie

No to dopisze jeszcze parę słów o mnie.
Od dzieciństwa miałam nad wagę. Z tego powodu przeżywałam ciężkie chwile swoim życiu.
Ze względu na swoją tusze byłam wyśmiewana i nie akceptowana wśród rówieśników
Jestem bardzo wrażliwa i zamknięta w sobie więc nie wytrzymywałam tego wszystkiego, więc zapadłam w depresje, nadal z nią walczę.
Początki były bardzo ciężkie, ale nie podawałam się.
Jak na razie jeszcze nie jestem motylkiem, ale bardzo chce nim zostać mam nadzieje, że pomożecie mi
W domu na szczęście nie zmuszają mnie do jedzenie, wręcz przeciwnie czasem sami mówią mi, że mogła bym mniej zjeść, albo czasem nawet gdy chcę, aby kupili mi coś słodkiego nie kupują mi za to jestem im wdzięczna.
Wiele przeżyłam swoim życiu zapomniałam dopisać, że jestem w rodzinnie zastępczej i mieszkam z dziadkami bo rodzice się mnie wyparli na szczęście dziadkowie przyjęli mnie, wraz z siostrą. Wiem, że żałują że nas wzięli, bo nie raz nam to wypominają to jest bardzo smutno .
To wszystko co napisałam to tylko skrót wszystkiego mam nadzieje że kiedyś jeszcze opiszę więcej o sobie .
Ogólnie to wszystko co przeżywam  to jest nie do opisania mam nadzieje, że na tym forum znajdę jakiś motylków z którymi będę mogła popisać, porozmawiać.

Tak wiem, że motywacje powinnam sama znaleźć, źle to napisałam

Offline

 

#4 2013-11-12 20:48:02

 Ajlovjuswety

#50#

Call me!
Skąd: Niemcy.
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 78
Punktów :   
WIEK: 13
WZROST: 165
WAGA - BMI (aktualne): 22.04 - 60kg
WAGA - BMI (docelowe): 16.90 - 46kg

Re: Kilka słów o mnie

Ja jestem na tak | Aczkolwiek tak doslownie nie chodzilo mi bys opowiadala rysopis swoejgo zycia, ale tam ;3
(Tak jak powiedzialam.. musisz troszke poczekac, bo Administratorki nadal nie ma;/ )


Nic nie smakuje tak dobrze jak bycie szczupłym.

Offline

 

#5 2013-11-14 12:22:59

tusia

nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kilka słów o mnie

Hehe ok, źle zrozumiałam

Offline

 

#6 2013-11-15 20:09:36

 OdchudzajacaPannaM

#50#

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 97
Punktów :   
WIEK: 21
WZROST: 168
WAGA - BMI (aktualne): 50-17.72
WAGA - BMI (docelowe): WAGA-46 BMI 16.3

Re: Kilka słów o mnie

Również jestem na tak!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftrl.pun.pl www.technologia.pun.pl www.mohuni61.pun.pl www.wychfiz1.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl