#1 2013-12-14 20:36:14

czarnyaniol

nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 1
Punktów :   

kilka słów o blackangel

Witam, mam na imie Ania, a poniżej zamieszczam najważniejsze punkty, z góry dziękuję za zrozumienie, dobre jak i złe przyjęcie mej osoby:)
*za chwilkę osiągnę wiek 20l
*160cm wzrostu
*waga najwyższa 82kg
          obecna 63kg
          docelowa 48/45kg
*Styl życia jakim jest pro ana jest ze mną od 6 lat, wcześniej były to tylko dziecięce diety. Obecnie najczęściej spożywam bardzo małe ilości kalorii. Jestem wegetarinką, ni jadam fast-foodów, słodkości, pieczywa, wielu warzyw, rzadko jadam owoce, nie pijam alkoholu, moim grzechem jest cola bądź energy drink by popić pewne lekarstwa.
Staram się jeść jak naimniej, za napad uważam już zjedzenie 100kcla nadprogramowo i wtedy wymiotuję, a póżniej się przyczeyszczam.
*Od forum oczekuję wsparcia, tym samym pragnę obdarzyć motylki. Już pewien czas jestem z pro-ana i mam nadzieję, że znajdą się tu osoby które mnie zrozumieją.
Na forum będę mogła wchpodzić minimum raz w tygodniu, ale niestety nie wiem czy codziennie (ucze sie, pracuje).
*Kiedyś odchudzałam się dla kogoś, dla społeczeństwa. Teraz wiem, że robie to dla siebie, by dobrze czuć się we własnym ciele i się go nie wstydzić.
Jestem w pełni świadoma tego co robie i wiem że dla chudości jestem w stanie poświęcić wszystko (np. zdrowie). Myśl o byciu chudą jest najważniejsza w mym życiu i przepełnia mój umysł 24h na dobe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrogowiehordy.pun.pl www.mohuni61.pun.pl www.minecraftrl.pun.pl www.wychfiz1.pun.pl www.0net.pun.pl