#1 2015-08-12 19:34:37

 foxworthholl94

nowy użytkownik

38927103
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2015-08-12
Posty: 1
Punktów :   
WIEK: 20 lat
WZROST: 168 cm
WAGA - BMI (aktualne): 54 kg - BMI: 19,30
WAGA - BMI (docelowe): 46 kg - BMI: 16,30

witajcie :)


Jestem Marcia, mam 20 lat mam 168 cm wzrostu i aktualnie ważę 54 kg. Najniższa moja waga, jaką miałam to 47 kg, zaś najwyższa to aż 62 kg. Moja waga docelowa to 46 kg jak na razie. Z Aną jestem od około  3 miesięcy, stosowałam już kilka diet, takich jak dieta 500 kalorii, dieta dukana, głodówki,  a teraz od tygodnia jestem na diecie ABC. Faktem jest, że na forum mogę wchodzić dość często, a czego oczekuję? Wsparcia, rozmowy czasami porad w różnych sprawach, dotyczących odchudzania, jak i czasem ostrego słowa, gdy zawalę. Bardzo chciałabym poznać ludzi, którzy, jak ja dążą do osiągnięcia swoich celów, są mili, pomocni. Znaleźć przyjaciół, na dobre i złe dni. Dlaczego chcę schudnąć? Bo od dawna się nie akceptuję, nie akceptuję swojego ciała, wagi. Bardzo chcę być szczupła, chce spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, dałam radę. Wiem, że osiągając swój cel będę szczęśliwą, a już dawno taka nie byłam... Jestem gotowa wiele poświęcić, aby osiągnąć swój cel. Szczerze, jestem gotowa na wszystko, na głodówki, na wiele wyrzeczeń, wiele godzin ćwiczeń, aby dążyć do perfekcji.


"Ten niemy duch, co w leśnym przebywa mroku, niepostrzeżenie przez otwarte kroczy pola i ukazuje się jak driada, nagle a bez lęku, ponieważ w duszy tego, co go szukał, zbudziła się cudowna moc widzenia, której jedynie cudowne odsłaniają się rzeczy ♥"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nakamasoul.pun.pl www.fifa09orange.pun.pl www.xwf.pun.pl www.bakusfera.pun.pl www.sek510i.pun.pl